Ingenico’dan Yeni Nesil YazarkasaPOS’lara Geçişte Kaçırılmayacak Kampanya!

Ingenico’dan Yeni Nesil YazarkasaPOS’lara Geçişte Kaçırılmayacak Kampanya!

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group, 31 Aralık 2017 tarihine kadar yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarına geçişin zorunlu olması ile birlikte yepyeni bir kampanya başlattı.   22 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; iWE280 Seyyar yazarkasaPOS cihazları 1.860 TL yerine 1.560 TL’ye satışa sunuluyor.

Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal kampanya ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Resmi gazetede 30 Eylül tarihinde yayınlanan son tebliğe göre organize perakendeciler dışında kalan ilgili mükelleflerin tamamı 1 Ocak 2018’den önce yeni nesil yazarkasa kullanımına geçmiş olacak.  Bu tebliğde özellikle bankalara ve bankalardan seyyar EFTPOS kullanan KDV mükelleflerine uyarı yapıldığını gördük. Faaliyetlerinde seyyar EFTPOS kullanan KDV mükelleflerinin seyyar EFTPOS kullanmaya devam etmeleri durumunda 13. Madde’de 1.400TL’ yi bulan ceza olduğu aktarıldı ve bu cihazların yeni nesil yazarkasaPOS’larla değişmesi gerektiği hatırlatıldı. Bankaların ilgili mükelleflere seyyar EFTPOS vermemesi gerekiyor. (Madde 10)  Biz de Ingenico olarak bu geçiş sürecinde bir kampanya başlattık ve iWE280 Seyyar yazarkasaPOS cihazlarımızı 22 Aralık tarihine kadar 1.860 TL yerine 1.560 TL’den satışa sunduk. Temennimiz müşterilerimizin bu süreci verilen süre içinde sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde geride bırakması.”

Uçtan uca ödeme konusunda dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketi Ingenico Group

doxycyclin in südafrika kaufen

, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yeni nesil yazarkasaPOS cihazlarını yeni uygulamalarla desteklemeyi sürdürüyor. Teknolojik sürdürülebilirliğe önem veren Ingenico; Hopi, Zubizu gibi alışveriş, eğlence uygulamaları ile tam uyumlu çalışırken, Micros, Omni gibi adisyon sistem entegrasyonundan, Multinet, Ticket, Sodexo, Metropol gibi yemek çeklerine ve tüm bankaların kredi kartı uygulamalarına kadar restoranların ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri ve uygulamaları tek cihazda bir araya getirdi.

Kampanya süresince indirimli olarak Ingenico yazarkasaPOS sahibi olmak isteyen işyeri sahipleri

buy cheap kamagra online

, cihazlar hakkında Garanti Bankası, Halkbank ve İş Bankası şubelerinden bilgi alabilir veya Pavo bayilerinden satın alabilirler.

17 Kasım 2017
5.897 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?